0
Ostukorvis pole tooteid.

0

Tere tulemast meie poodi

Filtrid

Hetkel ostled vastavalt

 1. Eset Home Windows: Eemalda see toode Vanemlik kontroll
×

Registreerimine

Profiili Andmed

Login Andmed

või logi sisse

Eesnimi on nõutav!
Perekonnanimi on nõutav!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
E-posti aadress on nõutav!
This email is already registered!
Salasõna on nõutav!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Reeglid ja tingimused on nõutavad!
Email or Password is wrong!

ESET

ESET

1992. aastal loodud ESET on ülemaailmse haardega turvalahenduste pakkuja, kelle tooted on suunatud nii äri- kui eraklientidele. Ettevõte tõi esimesena turule ennetavad viirustõrjesüsteemid ning on endiselt antud valdkonnas turuliidriks. Viirustõrjeprogramm ESET NOD32 Antivirus on saanud viirustõrjeprogramme testiva sõltumatu väljaande Virus Bulletin poolt antavat auhinda "VB100” rekordarv kordi ning alates testimise käivitamisest aastal 1998 pole programmil kunagi jäänud kahe silma vahele ühtki vabalt ringlevat ussviirust või muud arvutiviirust. ESET NOD32 Antivirus, ESET Smart Security ja ESET Cybersecurity Mac-ile on programmid, mida usaldavad miljonid arvutikasutajad üle maailma ning mis kuuluvad maailma kõige sagedamini soovitatud turvalahenduste hulka.

Ettevõtte rahvusvaheline peakontor asub Bratislavas (Slovakkias) ning piirkondlikud harukontorid on San Diegos (USAs), Buenos Aireses (Argentiinas) ja Singapuris. ESETi pahavara uurimiskeskused paiknevad Bratislavas, San Diegos, Buenos Aireses, Prahas (Tšehhi Vabariigis), Krakowis (Poolas), Montrealis (Kanadas), Moskvas (Venemaal), ning ettevõtte laiahaardeline partnervõrgustik hõlmab 180 riiki.

NB! (üli)õpilased!

Üliõpilastele on -50% soodustus 1-le arvutile mõeldud 1 aasta esmaversiooni viirusetõrje hinnast, õpilaste soodustus ei laiene 2, 3 aastastele tellimustele, uuendustele ega pakettidele (2, 3, 4 jne arvutit)

Kehtiva õpilaspileti / ISIC-kaardiga on soodsam soetada UUS LITSENTS, kui soetada uuenduslitsents, kuna uuenduslitsentsile õpilase soodustus ei laiene.

Lisainfo ja tingimused:

Skype: engenie.eu

Telefon: +372 6188 033

E-post: pood@engenie.ee

Engenie - ESETi Hõbdane partner

3 ese(t)

Tabel  Nimekiri 

 1. ESET INTERNET SECURITY

  Hind alates 34,00 €.

  ESET Internet Security tagab kaljukindla viirusetõrje, varjestab sinu veebikaamerat ning muudab sinu panga- ja maksetoimingud internetis turvalisemaks. Nüüd koos litsentsihalduriga.

  Lisainfo ESET Internet Security on saadaval siin (inglise)

  Laadige ESET Internet Security 30-päevase prooviversioonina.

  Lähemalt
 2. ESET MULTI-DEVICE SECURITY

  Hind alates 44,00 €.

  ESET Multi-Device Security pakub kiiruse, tuvastuse ja kasutatavuse vahelist parimat tasakaalu ning tagab sinu Windowsiga arvutile, Mac’ile ja Androidiga seadmele kõikehõlmava internetiturbe.

  Üks ESET Multi-Device Security litsents võimaldab korraga kaitsta nii mitut seadet, kui mitmele seadmele litsentsi ostsid. Kaitse on seadmete vahel ümber tõstetav igal ajal ilma tarviduseta osta uus litsents. Oma litsentsi kasutust on igal ajal võimalik kontrollida Litsentsihalduri kaudu portaalis my.eset.com portal.

  Lisainfo Eset Multi-Device Security on saadaval siin (inglise)

  Laadige ESET Multi-Device Security 30-päevase prooviversioonina.

  Lähemalt
 3. ESET SMART SECURITY PREMIUM

  Hind alates 44,00 €.

  ESET Smart Security Premium pakub ülimat mitmekihilist internetikaitset, võimaldab sul hallata oma paroole, kindlustada oma faile ning onlainis turvalisemalt panga- ja maksetehinguid teha.

  Lisainfo ESET Smart Security Premium on saadaval siin (inglise)

  Laadige ESET Smart Security Premium 30-päevase prooviversioonina.

  Lähemalt

3 ese(t)

Tabel  Nimekiri